درباره مدرسه کسب و کار اینترنتی ورک اسمارت

رسالت ما در ورک اسمارت این است که برای همه مردم عزیز کشورمان ایران ، موقعیت یادگیری مهارت‌های کسب و کار را که برای راه‌اندازی و یا ملحق شدن به یک کسب و کار اینترنتی لازم است،‌ فراهم نماییم.
مدرسه کسب و کار اینترنتی ورک اسمارت با مشارکت مؤسسات آموزشی، انواع کسب و کارهای اینترنتی و سازمان‌های پیشرو به وجود آمده است تا به شما مهارت‌های لازم کسب و کار اینترنتی برای موفقیت در دنیای تجارت الکترونیک را فراهم نماید.
ما در ورک اسمارت هشت دوره آنلاین و حضوری را ارائه می‌دهیم که توسط متخصصان تجارت الکترونیک طراحی شده و برای شرکت‌کنندگان رایگان می باشد. شما برای شرکت در این دوره‌ها به هیچ گونه شرایط خاصی نیاز ندارید.
این دوره‌ها توسط مدرسه کسب و کار اینترنتی ورک اسمارت و دانشگاه شهید بهشتی ایجاد شده و محدوده‌ای از مهارت‌های لازم برای شروع کسب درآمد از اینترنت ، رشد و یا ملحق شدن به یک کسب و کار الکترونیک را پوشش می‌دهد.

با به پایان رساندن دوره‌ راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، شما می‌توانید از مزایا و فرصت‌هایی که توسط شرکای صنعتی ما با توجه به مذاکرات صورت گرفته فراهم شده است را استفاده نمایید. اگر شما به دنبال شروع و یا رشد یک کسب و کار از طریق اینترنت هستید، مزایای ورک اسمارت شامل معرفی دانشجویان به موسساتی که سرمایه اولیه ، فضای کار، مشاوره و آموزش ، اعتبار تبلیغاتی ، طراحی و راه اندازی سایت ، هاست و دامین و غیره را با شرایط ویژه در اختیار آن ها قرار می دهند . اگر در حال ملحق شدن به یک کسب و کار آنلاین در حال رشد هستید، این مزیت ها شامل استخدام در برترین شرکت های تجارت الکترونیک ایران می باشد.

در حال حاضر ورک اسمارت و قسمت مزایای آن تنها برای کسانی که در ایران زندگی می‌کنند در دسترس می باشد. به امید خداوند بزرگ پس از رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده مورد نظر ، ورک اسمارت را برای تمامی شرکت‌کنندگان بین‌المللی در دسترس قرار خواهیم داد.

آیا شما مؤسسه‌ای آموزشی هستید؟

شما چه یک مدرسه، دانشگاه و یا هر مؤسسه آموزشی دیگری باشید، ما شما را تشویق می‌کنیم تا از دوره‌های رایگان مدرسه کسب و کار آنلاین ورک اسمارت استفاده نمایید تا دانش‌آموزان خود را به مهارت‌های ارزشمند کسب و کار اینترنتی مجهز نمایید. می توانید دوره ها را در برنامه درسی دانش آموزان بگنجانید و یا به سادگی آن ها را به عنوان فعالیتی فوق برنامه به دانش‌آموزان خود معرفی کنید: این امر بستگی به استراتژی های شما دارد . به راحتی دانش‌آموزان خود را تشویق نمایید که در کلاس یا اوقات فراغت خود ثبت نام کرده و شروع به یادگیری کنند: تمامی دوره‌های ما آنلاین بوده و آماده استفاده هستند. هم‌چنین این دوره‌ها کاملاً رایگان هستند.
هر کدام از دوره‌های ما به دانش‌آموزان شما امکان دسترسی به یک مربی برای بحث‌های آنلاین و پرسش و پاسخ در زمان‌های معین را می‌دهند. اگر تصمیم به استفاده از دوره‌های ما در برنامه درسی خود گرفته‌اید، از شنیدن آن خوشحال خواهیم شد. لطفاً با آدرس ایمیل info@worksmart.ir به ما اطلاع دهید. با تشکر

آیا شما صاحب یک کسب و کار هستید؟

شما چه یک استارت آپ و چه یک سازمان بزرگ باشید، دوره های تخصصی کسب و کار اینترنتی ما می‌تواند نیروی کار شما را با مهارت هایی که تجارت شما را در میان رقیبانش پیش خواهد برد‌ مجهز نماید. و شرکت دادن کارمندانتان در این دوره‌های آنلاین هیچ گونه هزینه‌ای برای شما ندارد و تنها دوره های حضوری شامل هزینه می باشند.
دوره‌های ما کارمندان شما را با مهارت‌های متخصصان مجهز نموده و درک آنها را از کسب و کار اینترنتی بهبود داده‌ و به آنها کمک می‌کند که طرز فکر خود را توسعه داده و کارآفرینی نمایند. دوره‌های ما به دو صورت آنلاین و حضوری بوده، و برای ادغام با برنامه آموزشی شما و توسعه برنامه‌ها برای ترویج فعالیت فوق برنامه بین کارکنان آماده هستند. تنها لازم است که کارکنان خود را در دوره‌ها ثبت نام کرده و شروع به کسب مهارت‌ها نمایند.
شما می‌توانید انتخاب نمایید که چه دوره‌هایی را می‌خواهید در برنامه‌های توسعه خود قرار دهید، و یا به سادگی آنها را به عنوان فعالیت فوق برنامه معرفی نمایید.
هر کدام از دوره‌های به دانش‌آموزان شما امکان دسترسی به مربی برای بحث و پرسش و پاسخ آنلاین در زمان‌های مشخص را می‌دهند.
اگر تصمیم دارید که از دوره‌های ما در برنامه درسی خود استفاده کنید، ما علاقه‌مند به شنیدن این مطلب هستیم. لطفاً از طریق تماس با آدرس ایمیل info@worksmart.ir به ما اطلاع دهید. با تشکر.

آیا شما مدیر یک کسب و کار اینترنتی هستید و به دنبال جذب نیروهای آموزش دیده می باشید؟

در ارائه آموزش های منحصر به فرد به افرادی که در حال کسب مهارت‌های کسب و کار آنلاین کلیدی از طریق آکادمی کسب و کار دیجیتال هستند.
مدرسه کسب و کار ورک اسمارت با متخصصان تجارت الکترونیک ایران مشارکت داشته است تا هشت دوره مهارت‌های کسب و کار را برای کسانی که به دنبال شروع، راه‌اندازی و یا ملحق شدن به یک کسب و کار اینترنتی هستند، ایجاد کند. کسانی که دوره‌های ما را کامل کنند، در واقع به عنوان جزئی از صنعت کار اینترنتی متعهد بوده و ثابت کرده‌اند که علاقه مندانی خودجوش هستند. آنها هم‌چنین مهارت‌های با ارزشی، از آزمایش و اعتبارسنجی ایده‌های کسب و کار جدید تا اجرای کمپین های بازاریابی آنلاین، از تهیه محصولات دیجیتال تا خلق برنامه‌های بازاریابی کسب کرده‌اند.
بنابراین اگر شما به دنبال جذب و پرورش استعداد هستید، چرا به مدرسه ورک اسمارت ملحق نمی‌شوید تا یک فرصت شغلی مناسب و مورد نیازتان را به شرکت‌کنندگان دوره‌های ما ارائه دهید؟ شما حتی می‌توانید به طور خاص مشخص کنید که شرکت‌کنندگان به کدام دوره‌ها برای واجد شرایط شدن نیاز دارند. ما موقعیت شما را در سایت خود تبلیغ کرده و کسانی که واجد شرایط شما باشند قادر خواهند بود که مستقیماً برای پذیرش اقدام کنند. ما به طور خودکار درخواست‌های آنان از جمله اطلاعات تماس و رزومه، به شما ارجاع خواهیم داد.
برای جذب استعدادها از طریق آدرس info@worksmart.ir با ما  در ارتباط باشید.

ترویج نام تجاری شما در میان مخاطبان ما

کسب و کارهایی مانند گروه طراحی وب اف دیزاین ، ترجمه تخصصی و تولید محتوای مستر تکست در حال ترویج نام تجاری خود به طور مستقیم به مخاطبان ما هستند و به وسیله ارائه هدایا به افرادی که دوره‌های ما را تمام می‌کنند در به رسمیت شناختن مهارت‌های تازه کسب شده آنان هستند.
کسانی که دوره‌های ما را کامل می‌کنند، در واقع عضوی از تحول علمی کسب و کار اینترنتی در ایران هستند. برای ترویج نام تجاری خود بین این مخاطبان منتخب و با انگیزه ، چرا جایزه‌ای به آنان ارائه نمی‌کنید که بتوانند مستقیماً از طرف ورک اسمارتدرخواست بدهند؟
مثال‌هایی از کسب و کارهایی که با آنها به این طریق در ارتباط هستیم به شرح زیر است:
روزهای آموزشی رایگان ،فضای کاری رایگان ،کارآموزی رایگان ، طراحی وبسایت ، طراحی اپلیکشن ، طراحی گرافیکی ، طراحی اینفوگرافیک ، بهینه سازی برای موتورهای جستجو ، برنامه نویسی، بازاریابی شبکه های اجتماعی ،اعتبار تبلیغات ، هاست و دامین و …
برای اطلاعات بیشتر در زمینه ترویج نام تجاری خود در میان کسانی که دوره‌های ما را به اتمام می رسانند، از طریق info@worksmart.ir به ما ایمیل بزنید.

به ارائه دهنده دوره و یکی از نمایندگان ورک اسمارت تبدیل شوید

بخشی از اولین پایگاه آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران شوید که مهارت‌های کسب درآمد از اینترنت را برای هر کسی که مشتاق به شروع، ارتقاء و یا پیوستن به یک کسب و کار آنلاین است ارائه می‌کند.
به مدرسه کسب و کار اینترنتی ورک اسمارت ملحق شوید تا به مهارت‌های کسب و کار آنلاین ارائه شده توسط مؤسسات آموزشی و متخصصان صنعت کسب و کار اینترنتی دسترسی رایگان داشته باشید.
این فرصتی است برای تبدیل شدن شما به جزئی از برنامه‌ای که ایران را به عنوان بازاری بزرگ در تجارت الکترونیک جهان تقویت خواهد نمود.
اگر مایل به ارائه پروپوزال برای شراکت هستید فرم درخواست را، دانلودنمایید.