[vc_row type=”in_container” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left”][vc_column][vc_column_text]با سلام خدمت شما همراهان همیشگی ورک اسمارت .
با توجه به شرایط اقتصادی پیش آمده قصد داریم مجموعه آموزش های رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون داشتن پول را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در شرایط فعلی اکثر مردم به فکر راه های جدید کسب درآمد می افتند و با توجه به جذابیت های بیزینس های آنلاین ، یکی از اولین گزینه ها کسب درآمد از اینترنت می باشد. ولی متاسفانه به دلیل اینکه خیلی از افراد نقدینگی خودشان را در همان ابتدای کار با برندهایی همچون دیجیکالا مقایسه می کنند ، با نا امیدی این بازار جذاب را ترک می کنند!

هدف ما از این سری درس ها آموزش قدم به قدم درآمدزایی از اینترنت به روش اصولی و پایدار می باشد که کاملا به توانایی شخص باز می گردد و نیاز به سرمایه ندارد.

ما معتقدیم با پرسونال برنديگ هر شخصي مي تواند رئيس شركت خودش باشد! امروزه براي اينكه كسب و كار موفقي داشته باشيد ابتدا بايد تمركزتان به معرفي و بازاريابي برند شخصي خودتان باشد.

شما مي توانيد به موفقيت هاي شگفت انگيز دست پيدا كنيد تنها اگر بتوانيد توانايي هاي خود را به درستي بشناسيد و سپس به وسيله بستر اينترنت آن ها را به جهانيان معرفي كنيد ! برترين نام هاي موفقي كه هر روزه مي شنويم تنها آنهايي هستند كه توانسته اند تفاوت خودشان را با ديگران به نمايش بگذارند. و اينترنت اين امكان را در اختيار شما قرار مي دهد تا برند خودتان را با كمترين بودجه خلق كنيد.

در اين درس خواهيد ديد كه چگونه مي توان در فضاي وب با ساختن اعتبار و برند شخصي معتبر ، اعتماد كساني كه مي خواهيد به آن ها خدمات و يا محصول ارائه كنيد را به دست آورید. فرقي نمي كند كه شرايط فعلي شما چگونه است. خواه شما به دنبال اولين شغل خود باشيد يا به عنوان شغل دوم و يا حتي تغيير شغل ! اين دوره براي شما طراحي شده است. تا بتوانيد به اميد خدا و تكيه به شخص خودتان يك برند قابل اطمينان و محبوب در سطح وب ايجاد كنيد و با تكنيك هايي كه فرا مي گيريد كسب و كار خودتان را با يك نفر يعني شخص خودتان شروع كنيد و سپس آن را گسترش دهيد.

اين را در نظر بگيريد كه ما به شدت به كار تيمي اعتقاد داريم و اصلا تكروي را توصيه نمي كنيم ! ولي با توجه به تجربه اي كه در سال های اخیر داريم اين مطلب را درك كرده ايم كه كار تيمي در ايران بسيار مشكل است و ريشه در كودكي همه ما دارد. شايد اگر ار مهد كودك و مدرسه كار تيمي را به ما آموزش مي دادند ، الان به راحتي مي توانستيم با كمك همديگر پروژه هاي بسيار موفقي را ايجاد كنيم . بسيار بيشتر از پروژه هاي موفقي كه در حال حاضر وجود دارند. ولي ما بايد اين مشكل را بپذيريم و سعي در حل آن داشته باشيم. يكي از اين راه ها در شرايط فعلي اين است كه خودتان را به جايگاه قابل قبولي برسانيد و پس از نشان دادن توانايي هاي خود در سطح وب ، بسياري از افرادي كه حاضر به همكاري با شما نبودند ، خودشان به سمت شما خواهند آمد و آن زمان مي توانيد يك تيم موفق را دور هم جمع كنيد

برندسازي شخصي در اينترنت علاوه بر جذابيت هايش ، سختي هاي خودش را هم دارد. چون شما به دنيايي وصل مي شويد كه هركسي در هر ساعت از شبانه روز و از هركجاي دنيا به شما دسترسي دارد. پس بايد در ابتداي كار وقت كافي بگذاريد تا خودتان را به بهترين نحو ممكن بشناسيد. منظور از شناختن خودتان همان پيدا كردن رسالت شخصي شما مي باشد! همان رسالتي كه انگيزه انجام تك تك كارهاي شماست! تنها بعد از اين شناخت دروني از شخص خودتان است كه مي توانيد به مرحله بعد يعني شناخت مشتري برويد. اينجاست كه بايد بازار هدف خود را مشخص كنيد و سپس در اين بازار هدف، خودتان را از رقبايتان متمايز كنيد. بعد از انجام همه اين كارها تنها معرفي برندتان به افراد بيشتر باقي مي ماند. افرادي كه به خدمات و محصولات شما نياز دارند ولي هنوز با شما آشنا نشده اند! در اين مجموعه آموزشي قدم به قدم با هم به جلو مي رويم تا برند منحصر به فرد خودتان را به يك كسب و كار آنلاين شگفت انگيز تبديل كنيد.

درس 2 : برندسازی شخصی و تبدیل آن به کسب و کار اینترنتی![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]